0242 212 18 18
444 99 07
Tanıtım videosu

Acil Servis

 

Özel Şelale Termessos Hastanesi Acil Servis Ünitesi, hastaneye müracaat eden acil durumdaki hastaların gerekli tıbbi müdahalelerinin zamanında, eksiksiz ve kaliteli yapılması için en son teknoloji medikal ekipman ve alanında deneyimli uzman personeli ile günün her saatinde kesintisiz hizmet vermektedir.

Acil servis ünitesinin verimli çalışmasını sağlayan laboratuvar ve radyoloji bölümleri 24 saat çalışmakta olup, hastanın tedavisinde gerekli görüldüğü durumlarda bütün yönleriyle incelenmek, değerlendirmek ve ilgili tedavinin uygulanabilmesi için birimlerimiz her daim iletişim halinde ekip bilinci ile çalışmaktadır.

 Ünite içerisinde fiziksel ve kimyasal etkenlerden hastayı temizlemek amaçlı dekontaminasyon odası, acil gözlem odası, acil muayene odası, alçı odası, pansuman ve enjeksiyon odası, ağır travmalı veya hayati riskin yüksek olduğu hastaların acilden girer girmez kabul edildiği CPR(yeniden canlandırma) odası da bulunmaktadır.

Özel Şelale Termessos Hastanesi, çevre yolları bağlantısıyla Antalya’nın hemen hemen her bölümünden kolay ulaşılabilir konumdadır. Acil Servis girişi hastaneden ayrı, geniş, ve önünde acil hasta getiren araçların ve ambulansların rahatça manevra yapabilecekleri, park edebilecekleri geniş bir alana sahiptir.

Özel Şelale Termessos Hastanesi bünyesindeki ambulans hizmetine 444 99 07 numaralı telefonlardan 7/24 ulaşılabilirsiniz.